Συνδυασμός Νίκης από τον Λύσσανδρο Γεωργαμλή!

εγκαίνια (3)Συνδυασμό Νίκης ανακοίνωσε ο Λύσσανδρος Γεωργαμλής στην μεγαλιώδη συγκέντρωση του για τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της παράταξης.

Δείτε εδώ την Ένωση Δημοτών:

εγκαίνια (1)
Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

 

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΑΛΑΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝ/ΝΟΥ

3. ΑΙΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΒΑΪΤΣΟΥ – ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

7. ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΒΕΡΤΣΩΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΧΑΡ/ΜΠΟΥΣ

9. ΒΗΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

10. ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΓΕΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

12. ΓΕΩΡΓΑΜΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΓΚΟΥΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΔΑΒΑΖΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. ΔΡΑΓΩΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

18. ΔΡΕΤΤΑΚΗ – ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

19. ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

20. ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21. ΚΑΜΑΡΙΚΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

22. ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

23. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

εγκαίνια (4)

24. ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

25. ΚΟΥΛΟΥΜΑΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

26. ΚΟΥΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

27. ΛΑΖΑΡΟΓΛΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

28. ΛΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

29. ΜΑΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

30. ΜΑΥΡΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

31.ΚΟΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

32. ΜΥΓΔΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΚΙΜΩΝΑ

33. ΝΕΡΑΤΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

34. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

36. ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

37. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

38. ΣΑΚΟΛΕΒΑ ΡΩΞΑΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

39. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

40. ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

41. ΣΙΜΙΓΔΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

42. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

43. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

44. ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

45. ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΠΥΡ.

46. ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

47. ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

48. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΑΝΤΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

εγκαίνια (7)

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ

1. ΑΔΑΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΑΛΕΦΡΑΓΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΑΙΣΝΕΡ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΑΡΩΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5. ΒΑΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΟΥΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΔΙΑΓΟΥΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. IAGROSSI – ΚΑΠΠΟΥ IRENA (ΡΕΝΑ) του ANTONIO

10. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΚΟΠΕΛΟΥΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12. ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

13. ΜΑΖΗΣ ΗΛΙΑ Σ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΠΑΜΠΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

15. ΤΣΙΧΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

16. ΧΑΣΙΩΤΗ – ΛΥΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

17. ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

18. ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

εγκαίνια (2)

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2. ΚΑΛΕΡΓΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΩΤΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΑΤΣΙΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4. ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΚΟΣΣΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΗΛΙΑ

9. ΝΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΜΕΤ

10. ΣΙΑΜΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

εγκαίνια (5)

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ

1. ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5. ΠΡΕΒΕΝΤΗ – ΦΑΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ